در صورت عدم اصالت هدفون ها و ایرفون های بیتس 2 برابر وجه به کاربر عودت داده میشود


مشاهده کنید:آموزش تشخیص هدفون ها و ایرفون های بیتس تقلبی از اصلی،مواظب قیمت های پایینتر و تقلبی باشید

0 محصول - 0 تومان

علت کم بودن قیمت محصولات بیتس در digikala

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
متاسفانه ظرف یک ماه گذشته سایت digikala اقدام به فروش محصولات شرکت بیتس  زیر قیمت جهانی!!!  با سواستفاده از اعتبار خود کرده است.این موضوع و براورد قیمت ها و مقایسه آنها حتی با سایت های بزرگی همچون آمازون که بیشترین تخفیف فروش را از شرکت بیتس میگیرند شک شرکت مارا برانگیخت.
شرکت ما با تهیه چند مدل از محصولات ارایه شده این سایت بزرگ پی به موضوع فوق العاده شوک اور و فوق العاده ناپسندی برده است که ابتدای امر به خود این وب سایت بزرگ اطلاع داده شد، اما متاسفانه هدف این سایت فقط و فقط ارایه کمترین قیمت موجود در بازار به هر قیمتی به مشتری میباشد.در 5کالای تهیه شده توسط ما از این شرکت در زیر سه مدل از این محصولات بر چسبی اضافه همچون عکس چسبیده شده بود که بسیار نامتعارف و نا معقول بود که با کندن این برچسب ها بر روی متنی ماژیک مشکی رنگی کشیده شده بود تا متن نوشته شده ناخوانا شود که متاسفانه عبارت مورد نظر:

ترجمه متن بالا: برای فروش دوباره نیست.فقط برای دمو میباشد.
به کلمه فروش دوباره دقت کنید!!!
یعنی این کالا یک بار به فروش رفته،سپس با توجه به ایجاد مشکل در آن به شرکت بیتس برگشت داده شده!!! و مورد تعمیر قرار گرفته!!! و برای دمو و به صورت فقط فقط نمایشی به فروشندگان شرکت بیتس تحویل داده شده است.
این یعنی اگر حتی در محصولات دیگر به صورت اصلی فروخته شود و حتی بدون این برچسب! تامین کننده کالای مورد نظر سود خود را بر روی دست کم 10 هدفون دیگر جبران میکند.
لازم به ذکر میباشد (سایت دی جی کالا) فقط فقط مسئولیت پخش این محصول را  عهده دارد و مقصر اصلی این امر تامین کننده این کالا که متاسفانه به صورت ناشناس و با سواستفاده از گارانتی 7روزه طلایی این شرکت اقدام  به فروش این کالاها میکند میباشد.
تماس با پشتیبانی
پشتیبانی
تلفن های تماس و مشاوره 24 ساعته
88108593 021
88108614 021
پیام به تلگرام و واتس آپ
09199138131
مشاهده نماد اعتماد